7 naturalnych pogromców raka o których lekarze nie chcą mówić

Kurkuma – zwana również szafranem indyjskim posiada silne właściwości odtruwające i wzmacniająceorganizm. Kurkuma jednak kurumie nie równa.Ta sprzedawana w popularnych sklepach spożywczych zawiera duże zawartości ołowiu i zanieczyszczeń, a tym samym zamiast pomóc może tylko zaszkodzić. Ze względu na dużą zawartość metali ciężkich może stać się prawdziwą poży wką dla komórek rakowych. Dlatego tak ważne jest spożywanie organicznej kurkumy, która zawiera phytonutrient curcumini. Jej cudowne właściwości nadal są odkrywane, szczegółowo opisałam je w blogu – Kurkuma przyprawa na wagę złota.

kurkuma i pieprz

Olej z nasion konopi – przez tysiące lat olej z nasion konopi był wykorzystany jako eliksir posiadający anty-mutagenne działanie, które zapobiega uszkodzeniom genetycznym przez wolne rodniki i / lub promieniowanie.

Grzyby Reishi – nie znajdziesz ich na typowych półkach w supermarkecie. Zazwyczaj są one sprzedawane w kapsułkach w sklepach ze zdrową żywnością. Od ponad dwóch tysiącleci grzybki reishi są wykorzystane w leczeniu licznych schorzeń na Dalekim Wschodzie. W Chinach są one nazywane “grzybami nieśmiertelności”. Reishi przyczyniają się do obniżenia ciśnienia krwi, poprawy funkcji układu nerwowowego i wytrzymałości!

Melatonina – czyli wymiatacz wolnych rodników, posiada 200% więcej antyoksydantów niż witamina E i zwalcza wolne rodniki powiązane z chorabami, układu krążenia i nowotworami.

Woda źródlana – tak często rzucamy się na suplementy i szukamy cudownych środków, a zapominamy o tym co jest najbardziej naturalne dla naszego organizmu. Woda jest nie tylko źródłem minerałów ale jednocześnie usuwa toksyny z organizmu i utrzymuje prawidłowe PH organizmu. Rak nie rozwija się w alkalicznym organizmie. Czytaj więcej jak wybrać odpowiednią wodę w poście:

WODA – NAJTAŃSZE REMEDIUM W ZASIĘGU RĘKI

Soda oczyszczona – najtańszy środek anyrakowy, dostępny w większości sklepów! Czy to nie paroadoks? Zwykła soda to wspaniały środek, który odkwasza organizm i przywraca alkaliczny odczyn. Wystarczy rospuscić łyżeczkę sody w szklance wody i pić raz dziennie. (Oczywiście picie samej sody nie przyniesie odpowiednich rezultatów bez utrzymania odpowiedniej diety) W komórkach posidających dużo tlenu i w alkalicznym organizmie rak się nie rozwija.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: