Skromna marchewka nieograniczonym zródłem młodości

Kto z nas nie marzy o pięknej skórze z lekkim brzoskwiniowym odcieniem? W pogoni za młodością i gładką skórą wielu z nas gotowych jest całkowicie opróżnić swoje kieszenie. Powszechnie bowiem wiadomo, że zdrowa, opalona skóra jest zawsze sexy.

Jak być zatem sexy w każdym wieku?

Rozwiązania najczęściej poszukujemy w suplementach, kosmetykach pomijając niestety prawdziwe skarby, które zazwyczaj każdy z nas ma w swoim domu. Jednym z tych magicznych „złotych środków” jest zwykła marchewka, która najczęściej ląduje w zupie i nikt specjalnie nie zwraca na nią uwagi. A szkoda, bo te pomarańczowe warzywo  potrafi zdziałać cuda. Nie wierzysz? Spróbuj pić 1 litr soku marchewkowego ( polecam z sokowirówki, a nie ze sklepu, bo tam znajdziesz tony cukru) i zrób sobie zdjęcie pierwszego dnia i po miesiącu. Nie uwierzysz jak Twoja skóra zmieni odcień i nabierze promiennego wyglądu, żaden krem nie da Ci tak wspanialych efektów w tak niskiej cenie.

A to jeszcze nie wszystko, marchewka bowiem jest wspaniałym zródłem witaminy A odpowiedzialnej za zdrowie i witalność naszego organizmu i co najważniejsze wygładza zmarszczki i działa anytrakowo !!! Hamburski profesor Dontewill odkrył, że witamina A blokuje działanie rakotwórczego związku benzyprenu i przekształca go w nieszkodliwą substancję. Istnieje wiele badań potwierdzających silne działania anyrakowe. Jest ona ponad to wspaniałym przeciwutleniaczem  oraz wyostrza nasz wzrok. Jej brak szybko możesz zobaczyć gdy zapada zmrok. Zwróć uwagę ile czasu zajmuje Ci przystosowanie się do ciemności. A może podczas jazdy samochodem Twój wzrok nie jest tak wyostrzony jak za dnia? To jest sygnał, że w Twoim organizmie brakuje tej witaminy. Zatem nie czekaj tylko zacznij chrupanie marchewki już dziś. Wystarczy bowiem tylko 10 dag marchewki, by zaspokoić dzienne zapotrzebowanie organizmu na witaminę A. Oprócz tego marchewka jest również zródłem witaminy B1, B2, PP, KK i tutaj lista jeszcze się nie kończy, bo posiada również sporo wapnia, potasu, który sprawia, że skóra jest jędrna, gładka i sexy. A zatem smacznego chrupania !!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: